ماسیمیلیانو آلگری: بعید می دانم بازی ما با آژاکس بدون گل تمام گردد، رونالدو آماده است و بازی می نماید

ماسیمیلیانو آلگری از آمادگی کریس رونالدو و سایر بازیکنانش برای رویارویی با آژاکس اطلاع داد.

ماسیمیلیانو آلگری: بعید می دانم بازی ما با آژاکس بدون گل تمام گردد، رونالدو آماده است و بازی می نماید

به گزارش خبرنگاران، ماسیمیلیانو آلگری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در زمین آژاکس در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بر آمادگی کریس رونالدو، ستاره پرتغالی و سایر بازیکنان بانوی پیر تأکید کرد.

سرمربی تیم فوتبال یوونتوس در این باره گفت: رونالدو با تیم تمرین نموده است و اگر اتفاقی نیافتد در ترکیب خواهد بود. آژاکس تیم قدرتمندی است. آنها رئال مادرید را حذف کردند و با بایرن مونیخ بازی برابری داشتند، پس تیم تکنیکی و باکیفیتی هستند. باید سریع و با دقت باشیم. احساس می کنم هر اتفاقی در این بازی ممکن است رخ دهد و بعید می دانم بازی بدون گل به خاتمه برسد.

وی ادامه داد: در خط میانی، سامی خدیرا و یا بنتانکور بازی خواهند کرد. فقط سه مدافع مرکزی دارم و شک دارم که از همه آنها استفاده کنم یا نه. روگانی یکی از بهترین مدافعان اروپاست. امره جان شرایط خوبی داشت، اما فکر نمی کردم خدیرا بتواند 70 دقیقه مقابل میلان بازی کند. او بار دیگر ثابت کرد بازیکن بزرگی است، توانایی بازیخوانی خوبی دارد و با موقعیت های مختلف می تواند کنار بیاید. بنتانکور بازیکن فعال تری است، اما تجربه ندارد. ما دوئل های یک به یک زیادی خواهیم داشت که بنتانکور باید بتواند به خوبی در آنها پیروز گردد.

آلگری همچنین تأکید کرد: این بازی کاملاً با جدال مقابل اتلتیکو مادرید متفاوت است، ما در مادرید، فکر کردیم وقتی توپ به تیر دروازه مان خورد، از خطر گریختیم و خاموش شدیم. به هیچ عنوان شکست دادن اتلتیکو مادرید، کار راحتی نیست. آنها از نظر دفاعی بسیار خوب بودند، اما این باعث نمی گردد فکر کنیم می توانیم این عملکرد را دوباره تکرار کنیم. باید با گلزنی در خانه حریف، بنای صعود به مرحله بعد را فراهم کنیم. آژاکس در 20 بازی اخیرش در خانه، تنها یک بار باخته است. آنها تیمی بسیار فیزیکی هستند و روی هوا قوی نشان می دهند. باید مقابل این تیم خوب دفاع کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماسیمیلیانو آلگری: بعید می دانم بازی ما با آژاکس بدون گل تمام گردد، رونالدو آماده است و بازی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسیمیلیانو آلگری: بعید می دانم بازی ما با آژاکس بدون گل تمام گردد، رونالدو آماده است و بازی می نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید