حیدر سلیمانی: گل چهارم استقلال آفساید بود، یاری های بنیادی فرد عملکرد خوبی نداشتند

حیدر سلیمانی، کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که گل چهارم استقلال به استقلال خوزستان در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است.

حیدر سلیمانی: گل چهارم استقلال آفساید بود، یاری های بنیادی فرد عملکرد خوبی نداشتند

حیدر سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره قضاوت موعود بنیادی فرد در دیدار تیم های فوتبال استقلال و استقلال خوزستان که به فزونی 4 بر 2 آبی پوشان پایتخت انجامید، گفت: در روزی که بنیادی فرد قضاوت مطلوبی داشت، یاری داوران اول و دوم وی عملکرد چندان خوبی نداشتند و روی دو گل استقلال اشتباه کردند.

وی درباره صحنه های مشکوک این مسابقه گفت: اخطار به شجاعیان در دقیقه چهار صحیح بود. اگر ضربه وی به بازیکن استقلال خوزستان شدت بیشتری داشت، می توانست از زمین اخراج گردد. گل اول استقلال خوزستان هم به درستی به ثمر رسید و آفساید نبود.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درباره گل مردود مرتضی تبریزی توضیح داد: گل تبریزی توسط یاری داور اول به اشتباه آفساید اعلام شد. در دقیقه 49 هم نورافکن قصد داشت در محوطه جریمه استقلال خوزستان از داور پنالتی بگیرد که بنیادی فرد به درستی پنالتی اعلام نکرد. پنالتی دقیقه 78 استقلال خوزستان هم صحیح بود و دروازه بان استقلال روی مهاجم حریف خطا کرد. بنیادی فرد به درستی به سیدحسین حسینی کارت زرد نشان داد.

سلیمانی در خصوص گل چهارم تیم استقلال اظهار داشت: این گل آفساید بود و تبریزی در وضعیت آفساید در بازی حریف دخالت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حیدر سلیمانی: گل چهارم استقلال آفساید بود، یاری های بنیادی فرد عملکرد خوبی نداشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حیدر سلیمانی: گل چهارم استقلال آفساید بود، یاری های بنیادی فرد عملکرد خوبی نداشتند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید