انتشار کتاب استاد دانشگاه امیرکبیر از سوی انتشارات الزویر

جدیدترین کتاب در حوزه ترمیم زخم با عنوان اطلس زخم، با رویکرد بازسازی بافت توسط انتشارات بین المللی الزویر (Elsevier) به چاپ رسیده است.

انتشار کتاب استاد دانشگاه امیرکبیر از سوی انتشارات الزویر

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران، جدیدترین کتاب در حوزه ترمیم زخم با عنوان اطلس زخم، با رویکرد بازسازی بافت توسط انتشارات بین المللی الزویر (Elsevier) به چاپ رسیده است.

بر اساس این گزارش، در این اطلس زخم که توسط سهیلا سلحشور کردستانی عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر و مدیریت عامل شرکت کیتوتک به رشته تحریر در آمده است، انواع مختلف زخم در بیمارانی از نژادها و قومیت های گوناگون در ایران گردآوری شده است.

محتوای این کتاب در حوزه مهندسی بافت و پزشکی بالینی و در دو بخش تالیف شد. بخش اول تئوری ترمیم زخم است که علاوه بر معرفی به روزترین روش های درمانی، گزارشی از ترمیم زخم در 161 بیمار ارائه شده است.

بخش دوم این کتاب با ارائه پروتکل های درمانی انواع مختلف زخم، راهنمای جامعی برای پزشکان، پرستاران و تمام فعالان حوزه زخم به شمار می رود.

بیان اصول ترمیم زخم و بافت، ارائه یک راهنمای تصویری جامع برای درمان بیماران مختلف، ارائه پروتکل های درمانی به روز با رویکرد بازسازی بافت از جمله ویژگی های این کتاب است.

در این اطلس که به زبان انگلیسی ارائه شده است مطالعات بالینی صورت گرفته طی یک دوره 15 ساله بر روی 161 بیمار در بیش از 30 بیمارستان علوم پزشکی کشور در 264 صفحه تمام رنگی، ارائه شده است. انتشارات الزویر از 139 سال پیش تاکنون، یکی از بزرگترین ناشرین مطبوعات پزشکی و علمی دنیا است و اطلس ترمیم زخم: از دیدگاه بازسازی بافت را با شماره شابک 0323679684/978032367988 را در 13 فصل منتشر نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "انتشار کتاب استاد دانشگاه امیرکبیر از سوی انتشارات الزویر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار کتاب استاد دانشگاه امیرکبیر از سوی انتشارات الزویر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید